Kampanijos „Viktorina – ar atpažįstate šiuos garsus?“ taisyklės

Source: EAS

Kampanijos „Viktorina – ar atpažįstate šiuos garsus?“ taisyklės

1. „Viktorina – ar atpažįstate šiuos garsus?" (toliau kampanija) – tai pramoginis vartotojų žaidimas, kuris trunka nuo 2022-03-28 iki 2022-05-31, kurį organizuoja Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (registro kodas 90006012, Hobujaama 4, 10151 Talinas, toliau – organizatorius), kuris yra kampanijos atsakingas asmens duomenų tvarkytojas.

2. Tarp dalyvavusiųjų viktorinoje kitomis kalbomis (anglų, suomių, vokiečių, rusų, švedų, latvių, lietuvių ir lenkų) bus lošiama dviejų naktų kelionė į Estiją, kurios vertė iki 900 eurų.

Kaip didžiausias Estijos miestas, Talinas taip pat yra sparčiausiai besikeičiantis ir įvairus kultūrinis gyvenimas, kuriame vyrauja kontrastinga atmosfera (kur dar galima pamatyti stiklinį ir plieninį dangoraižį, žvelgiantį virš viduramžių stogų?), o nedideli atstumai į Taliną kasmet atviloja tūkstančius turistų.

Pernu yra didžiausia Estijos savivaldybė, kurios plotas 858,07 km². Beje, maždaug tokio pat dydžio (892 km²) yra didžiausias Vokietijos miestas Berlynas. Pagal plotą Pernu patenka į pasaulio šimtuką, palikdamas už nugaros tokius didmiesčius kaip Milanas, Atėnai, Viena, Buenos Airės, Barselona, Toronto ir Hamburgas, taip pat Kopenhaga, Stokholmas ir Amsterdamas. Tačiau – nepaisant didelio ploto, viename kvadratiniame kilometre Pernu gyvena vos 60 žmonių!

Kaip ir kiti Estijos kurortiniai miestai, nuo 1996 metų vasaros sostinę tituluojamas Pernu miestas tapo žinomu kurortu jau XIX amžiuje. Šiandien istorinis paplūdimio parkas su fontanais ir žaidimų aikštelėmis siūlo malonų poilsį įvairaus amžiaus lankytojams, o graži pajūrio promenada puikiai tinka pasivaikščioti.

Į prizinę kelionę įeina:

 • Lėktuvo bilietai dviems (2) asmenims į abi puses iš Europos oro uosto į Taliną ir atgal.
 • 1 nakvynė dviems asmenims sostinės Palace Hotel Tallinn standartiniame kambaryje su pusryčiais ir apsilankymu sporto bei poilsio zonoje.
 • 1 nakvynė dviems asmenims Pernu Villa Ammende viešbutyje.
 • Vakarienė dviem asmenims su kerinčiu vaizdu į jūrą Tervise Paradiis įsikūrusiame restorane „Purpur", kuriame galima savo pojūčius leisti į skonių kelionę virtuvės šefės Kairit Akker paruoštais gardėsiais.
 • Apsilankymas „Hedon SPA & Hotel Pacific Spa" dviems asmenims, nukeliantis į atpalaiduojančių SPA ritualų sūkurį, kuriame galėsite pailsinti kūną ir protą nuo kasdienės rutinos.
 • Pagal sezoną žygis į nuo žmogaus veiklos beveik nepaliestų pelkių ir pelkių širdį – Soomaa nacionaliniame parke. Galima rinktis žygį sniegbačiais, baidarėmis ar rogėmis.
 • Be to, galėsite naudotis nuomojamu automobiliu, kuriuo patogu savarankiškai tyrinėti Pernu žemę.

Viktorinos estų kalba prizas – iki 400 eurų vertės kelionė dviems į Hiiumos salą vienai (1) nakvynei. 

Hiiumaa gali būti laikoma viena seniausių salų pasaulyje, nes prieš 455 milijonus metų įvykęs meteorito sprogimas netoli dabartinės Kerdlos sukūrė beveik dešimties kilometrų skersmens žiedinį salyną. Sakoma, kad dabartinė salos forma yra kryžiaus formos. Pavadinimas „Hiiumaa" greičiausiai kilęs nuo šventų miškų (est-hiited) bet gali būti, kad nuo milžinų-galiūnų (est-hiiud)

Į prizinę kelionę įeina:

 • 1 nakvynė dviems žmonėms Tiismanno viloje. Tiismano vila – tai orūs, naujai renovuoti, skoningai įrengti dvaro stiliaus poilsio namai, turintys ilgą istoriją. Nedidelė ir rami šalutinė gatvelė pačioje miesto širdyje – puiki vieta poilsiui, suteikianti pakankamai privatumo, tačiau viskas, ko reikia, pasiekiama pėsčiomis. Per 5 minutes pėsčiomis nueisite iki centrinės aikštės su parduotuvėmis, bankomatais ir užkandinėmis. Sporto centras, stadionas ir teniso kortai yra už 500 metrų, o Kerdlos paplūdimys ir prieplauka - už 1 km.
 • Valandos ekskursija dviem asmenims į Pramogų centrą „Tuuletorn" (est.- Vėjų bokštas). Kaip Hiiumaa yra labai įvairi savo spalvinga gamta, kultūra ir jūra, taip ir Tuuletorn yra truputį muziejus bei mokslo centras ir taip pat žaidimų pasaulis. Tuuletorn'e yra nuolatinė šešių aukštų ekspozicija, skirta susipažinti su paslaptinga povandenine Hiiumaa, ji siūlo visais pojūčius įtraukiantį skrydį per žavingą salos gamtą. Lankytojas taip pat turėtų šiek tiek pasiruošti – čia bus galima patirti išgirsti ir patirti savotišką vietinį humorą. Tuuletorn'e taip pat įrengta aukščiausia uždara 20 metrų laipiojimo siena Baltijos šalyse, kurioje yra 11 takelių.
 • Vakarienė dviems restorane „Lest & Lammas" (est. - Plekšnė ir avis). Visiškai netoli nuo Keinos yra penkta pagal dydį Estijos sala Kassari, kurią Hiiumos gyventojai mylinčiai laiko Hiiumos dalimi. Kassari salos šridyje, Seretirbi kelio pradžioje įsikūręs restoranas siekia pasiūlyti kokybiškus patiekalus, pagamintus iš šviežių ingredientų ir būdingus vietinei virtuvei. Pagrindiniai patiekalai – ką tik sugauta žuvis, aviena ir kiti mėsos patiekalai. Vasarą gražiu oru malonu pasėdėti lauke lauko terasoje ar po pavėsine.
 • Be to, galėsite naudotis nuomojamu automobiliu, kuriuo patogu savarankiškai tyrinėti Hiiumaą.

Laimėjimo atveju laimėtojas ir jo palydovas prizo naudojimo metu privalo laikytis Estijos Respublikoje galiojančių viruso plitimą stabdančių apribojimų, įskaitant pasiruošimą pateikti galiojančią vakcinaciją ar persirgimą COVID-19 patvirtinančią pažymą. Informaciją apie taikomus apribojimus rasite svetainėje https://kriis.ee/en/covid-crisis-management-qa/crisis-management/current-restrictions.

Norėdamas atsiimti prizą, laimėtojas turi atskleisti organizatoriui savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį bei patvirtinti, kad yra ne jaunesnis kaip 18 metų (žr. 4 punktą).

Prizas gali būti panaudotas 2022-06-01-2022-12-31 laikotarpiu.

Be to, visi viktorinoje dalyvavę dalyviai galės užsisakyti estiškų beržų sulos gaiviųjų gėrimų iš „ÖselBirch", gaminančios beržų sulos gėrimus pagal didžiausios Estijos salos – Saaremos, močiutės receptą. Kodas ESTONIANSOUNDS suteikia 15% nuolaidą visoms ÖselBirch internetinėje parduotuvėje esančioms prekėms (išskyrus prekes jau su nuolaida) http://www.oselbirch.com. ÖselBirch aptarnauja šias šalis: Estija, Vokietija, Austrija, Šveicarija, JAV. Produktų asortimentas gali skirtis priklausomai nuo šalies.

3. Kampanijos tikslas – pristatyti ir įvertinti Estiją kaip įdomią turistinę vietą per internetinę viktoriną „Viktorina – ar atpažįstate šiuos garsus?" tarp visų pagrindinių tikslinių rinkų suaugusiųjų asmenų.

4. Kampanijoje gali dalyvauti visi asmenys, vyresni nei 18 metų.

5. Dalyvis, norėdamas dalyvauti prizų traukime, turi atsidaryti viktoriną, užpildyti anketą, įrašyti galiojantį elektroninio pašto adresą ir sutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys kampanijos vykdymo tikslu (įskaitant ištraukti laimėtoją, paskelbti laimėtoją ir paskelbti nugalėtojo vardą Visit Estonia Facebook puslapyje). Laimėjimo atveju bus paskelbtas laimėtojo vardas. Jei dalyvio formoje nebus reikiamos informacijos, dalyvauti loterijoje nebus negalima.

6. Vienas (1) laimėtojas bus išrinktas iš viktorinos žaidėjų estų kalba, taip pat vienas (1) laimėtojas bus ištrauktas iš žaidėjų, kurie žaidė kitomis kalbomis (anglų, vokiečių, švedų, suomių, latvių, rusų, lietuvių). ir lenkų), iš viso 2 laimėtojai. Dalyvis turi galimybę padidinti savo šansus laimėti, užpildydamas testą kelis kartus.

7. Loterija ir kampanijos prizų laimėtojai bus paskelbti ne vėliau kaip 2022-06-10 Visit Estonia Facebook puslapyje anglų kalba (naudotojo vardas @visitestonia, oficialus pavadinimas Visit Estonia, URL https://www.facebook.com/visitestonija). Publikavimo formatas nurodytas kampanijos taisyklių 5 punkte.

8. Organizatorius su laimėtoju susisieks per penkias darbo dienas po laimėtojo paskelbimo laimėtojo nurodytu elektroninio pašto adresu, kad patikslintų prizo pristatymą.

9. Kampanijos laimėtojas per 14 dienų nuo rezultatų paskelbimo turi atsakyti organizatoriui arba susisiekti su organizatoriumi, kad gautų prizą. Jei kampanijos laimėtojas per nurodytą laiką nesusisieks su organizatoriumi arba jam neatsakys, organizatorius turi teisę išrinkti naują laimėtoją.

10. Laimėtojas neturi teisės perduoti prizo trečiajam asmeniui. Jei išrinktas laimėtojas nepageidauja pats pasinaudoti prizu, organizatorius turi teisę išrinkti naują laimėtoją.

11. Kampanijos prizas negali būti keičiamas į kitą prekę ar paslaugą.

12. Dalyvis neturi teisės reikalauti iš organizatoriaus padengti kampanijos metu patirtas išlaidas.

13. Kampanijoje negali dalyvauti organizatoriaus darbuotojai ar partneriai-tiekėjai.

14. Visa dalyvių pateikta informacija yra konfidenciali ir be dalyvio sutikimo nebus atskleista ar perduota trečiosioms šalims. Jei dalyvis sutinka užsiprenumeruoti naujienlaiškį (pažymėdamas varnelę Užsisakyti Visit Estonia naujienlaiškį), organizatorius gali naudoti arba dalytis tokia informacija su trečiosiomis šalimis konkrečiai rinkodaros veiklai, rinkos tyrimams, analizei ar kitais susijusiais tikslais ir pridėti dalyvį į Visit Estonia elektroninių naujienlaiškių duomenų bazę. Dalyvis turi teisę bet kada atsisakyti naujienlaiškio, paspaudęs nuorodą naujienlaiškio pabaigoje.

15. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra duomenų subjekto sutikimas. Dalyvio asmens duomenys bus saugomi 1 metus po kampanijos pabaigos. Jei dalyvis pareiškė norą prisijungti prie naujienlaiškių gavėjų sąrašo, dalyvio el. pašto adresas bus saugomas tol, kol dalyvis jį atsiims. Dalyvis turi teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, nepažeidžiant duomenų tvarkymo iki atšaukimo teisėtumo.

16. Organizatorius yra su kampanijos vykdymu susijusių asmens duomenų tvarkymo valdytojas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 679/2016 prasme. Dalyvis turi teisę prašyti duomenų valdytojo susipažinti su jo asmens duomenimis, juos pakeisti ar ištrinti, apriboti jų tvarkymą ir jų perdavimą bei nesutikti, kad jie būtų tvarkomi. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir slapukų naudojimą rasite čia: https://www.visitestonia.com/en/cookie-policy.

17. Organizatorius turi teisę keisti kampanijos sąlygas, įskaitant prizus, apie tai paskelbdamas svetainėje https://www.visitestonia.com/en/lt/garsai, kur yra surašytos kampanijos taisyklės.

18. Kampanijos vykdymo tvarką akcijos organizatorius yra nustatęs tokiomis sąlygomis: visi organizatoriaus priimti sprendimai dėl kampanijos organizavimo yra galutiniai ir taikomi visiems dalyviams. Visi ginčai, kylantys dėl kampanijos, bus sprendžiami remiantis Estijos Respublikoje galiojančiais įstatymais.

19. Pretenzijos ir klausimai, susiję su akcijos organizavimu ir/ar įgyvendinimu, turi būti siunčiami elektroninio pašto adresu tourism@eas.ee per septynias dienas nuo rezultatų paskelbimo. Pretenzijos ir klausimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, turi būti siunčiami duomenų apsaugos specialisto elektroninio pašto adresu andmekaitse@eas.ee.

20. Pretenzijas organizatorius išnagrinės per septynias dienas nuo jų gavimo ir apie sprendimą informuos pareiškėją pranešime nurodytu elektroninio pašto adresu.

21. Dalyvaudamas kampanijoje, dalyvis patvirtina pateiktos informacijos teisingumą, norą dalyvauti kampanijoje bei sutikimą ir atitikimą nustatytiems reikalavimams bei sąlygoms. Organizatorius neatsako už Dalyvio neapdovanojimą, jei Dalyvis nesilaikė viktorinos sąlygų arba jei Dalyvis pateikė neteisingą ir/ar netikslią informaciją ar už kitas kliūtis, kurios atsirado ne dėl Organizatoriaus kaltės. Kampanijos organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti kampaniją ir prizų skirstymą, jei pažeidžiamos taisyklės ar atsiranda kitų nenumatytų aplinkybių (force majeure), apie tai viešai pranešdamas kampanijos interneto svetainėje.

Projektas remiamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Last updated : 25.03.2022