Yhteystiedot

Lähde: Karl Ander Adami

Tutustu B2B-tiimiimme

Olemme sinun apunasi Viron asiantuntijoina, ota meihin yhteyttä.

Malle Kolnes

B2B asiakkuuspäällikkö, Suomen markkinat

malle.kolnes@visitestonia.com

+372 5103841

Evely Baum-Helmis

Visit Estonian edustaja Saksassa

evely.baum@estonia.eu

Ilona Kbejan

Visit Estonian edustaja Venäjällä

ilona.kbejan@eas.ee

Kristiina Talisainen

Projektipäällikkö (kansainväliset markkinat)

kristiina.talisainen@eas.ee

Liisa Eller

Projektipäällikkö (MICE)

liisa.eller@eas.ee

Agnia Nast (äitiyslomalla)

Projektipäällikkö (kansainväliset markkinat)

agnia.nast@eas.ee

Tästä linkistä löydät ystävällisen Visit Estonian tiimimme kaikki yhteystiedot.

Lisää Viron matkailualan ammattilaisten yhteystietoja

.