Incoming toimistot ja yhteyshenkilöt

Lähde: Andrei Chertkov

Seuraava luettelo sisältää virolaisia incoming-toimistoja, jotka toimivat Suomen markkinoiden parissa, tuntevat kohderyhmän ja ovat alan ammattilaisia. Kun olet etsimässä yhteistyökumppania Virosta, suosittelemme ottamaan yhteyttä allaoleviin yhteyshenkilöihin. Tiedot kokosi Viron matkailualan liitto (ETFL) / 10.5.2020.

Baltic Tours

Asmik Tsaturjan (Incoming Sales Manager)

incoming@baltictours.ee; asmik.tsaturjan@baltictours.ee

+372 630 0460

Baltic Travel Group

Elli Kalju (MICE Project Manager)

elli.kalju@btgroup.ee

+372 55 611 681

Baltoscandia Tours

Aime Mark

aime@baltiscandiatours.ee

+372 502 5460

Baltcoming

Riina Rauts (Product and Sales Manager Incoming)

riinar@baltcoming.com

+ 372 626 6233

DMC Eesti OÜ

Katrin Vorbi (Tour operator)

katrin@dmcestonia.ee

+372 50 42876

E-turist

Triinu Tammiste (Director of Tourism)

e-turist@e-turist.ee

+372 50 11169

Go Travel

Krista Astaševa (Incoming Project Manager)

krista.astaseva@go.ee

+372 631 0117; +372 566 89098

HansaTravel OÜ

Virve Vast (Product manager, guide FI)

virve@hansatravel.ee

+372 5177085

Prangli Travel

Annika Prangli

annika@pranglireisid.ee

+372 53413109

Reisiekspert

Laura Haarakalju (Account Manager)

+372 610 8632

laura.haarakalju@reisiekspert.ee

Via Hansa

Külli Karing (CEO)

kylli.karing@viahansa.com

+372 50 65664

Misä tiedät virolaisesta kulttuurista ja historiasta? Testaa tietosi ja voita!