Sazinieties ar mūsu mediju komandu

Avots: Visit Estonia / Karl Ander Adami

Sazinieties ar mūsu mediju komandu

Visit Estonia mediju komanda labprāt izpalīdzēs jums ar publikāciju idejām, intervijām, preses braucieniem un vispārīgu informāciju par Igauniju jūsu rakstu vajadzībām.


Kadri Gröön

Starptautisko mediju un pārtikas tūrisma vadītāja
Atbildīga par saziņu ar starptautiskajiem medijiem, sabiedriskajām attiecībām un komunikāciju. Izmanto dažādas reklāmas aktivitātes, paziņojumus presei un mediju pasākumus, lai popularizētu Igauniju kā lielisku tūrisma un gardēžu galamērķi.
Kadri.Groon@eas.ee


Jana Kutšinskaja

Starptautisko mediju projektu vadītāja
Atbildīga par starptautisko mediju jautājumiem un preses braucienu organizēšanu.
Jana.Kutsinskaja@eas.ee


Kristin Liisma

Starptautisko mediju koordinatore
Atbildīga par starptautisko mediju jautājumiem un preses braucienu organizēšanu.
Kristin.Liisma@eas.ee


Timo Raussi

Komunikācijas vadītājs Somijas tirgū
Atbildīgs par saziņu ar medijiem, sabiedriskajām attiecībām un mārketinga komunikāciju Somijā. Palīdz popularizēt Igauniju kā lielisku tūrisma galamērķi somiem.
Timo.Raussi@eas.ee


Evely Baum-Helmis

Tūrisma pārstāve Vācijā
Atbildīga par saziņu ar medijiem, sabiedriskajām attiecībām un komunikāciju Vācijā, Austrijā un Šveicē. Popularizē Igauniju kā tūrisma un sanāksmju, iniciatīvu, konvenciju un izstāžu galamērķi. Meklē jaunas sadarbības iespējas ar uzņēmumiem un patērētājiem.
Evely.Baum@estonia.eu


Ilona Kbejan

Tūrisma pārstāve Krievijā
Atbildīga par saziņu ar medijiem, sabiedriskajām attiecībām un komunikāciju Krievijā. Popularizē Igauniju kā tūrisma un sanāksmju, iniciatīvu, konvenciju un izstāžu galamērķi. Meklē jaunas sadarbības iespējas ar uzņēmumiem un patērētājiem.
Ilona.Kbejan@eas.ee