Incoming toimistot ja yhteyshenkilöt

Seuraava luettelo sisältää virolaisia incoming-toimistoja, jotka toimivat Suomen markkinoiden parissa, tuntevat kohderyhmän ja ovat alan ammattilaisia. Kun olet etsimässä yhteistyökumppania Virosta, suosittelemme ottamaan yhteyttä allaoleviin yhteyshenkilöihin.
Tiedot kokosi Viron matkailualan liitto (ETFL) / 10.5.2020.

Baltic Tours
www.baltictours.eu
Asmik Tsaturjan (Incoming Sales Manager)
incoming@baltictours.ee; asmik.tsaturjan@baltictours.ee
+372 630 0460

Baltic Travel Group
www.baltic.travel; www.businesstravel.ee/en/
Elli Kalju (MICE Project Manager)
elli.kalju@btgroup.ee
+372 55 611 681

DMC Eesti OÜ
www.dmcestonia.ee
Katrin Vorbi
Tour operator
katrin@dmcestonia.ee
+372 50 42876

Estonian Holidays AS
https://estonianholidays.com/
Anne Hermlin (Sales Manager)
incoming@holidays.ee; anne@holidays.ee
+372 627 0505

Estravel
www.estravel.ee/en/
Riina Rauts (Product and Sales Manager Incoming)
riinar@estravel.ee
+ 372 626 6373, + 372 52 93003

E-turist
www.e-turist.ee
Triinu Tammiste Director of Tourism
e-turist@e-turist.ee
+372 50 11169,
+372 50 11169

Go Travel
https://incoming.gotravel.ee/fi/
Krista Astaševa (Incoming Project Manager)
krista.astaseva@go.ee
+372 631 0117; +372 566 89098

Reisiekspert
https://travel-expert.eu/
Laura Haarakalju (Account Manager)
laura.haarakalju@reisiekspert.ee
+372 610 8632

Via Hansa
https://viahansa.com/
Külli Karing (CEO)
kylli.karing@viahansa.com
+372 50 65664