Source: Erlend Štaub, Visit Estonia

Visit Estonia otsib turunduskampaaniate praktikanti

Visit Estonia otsib oma tiimi entusiastlikku ja võimekat, projektijuhi eeldustega turunduse või kommunikatsiooni eriala praktikanti, kes tunneb huvi rahvusvahelise influencer-kampaania kommunikatsiooni-, turundus- ja sotsiaalmeedia tegevuste vastu.

Praktika annab Sulle võimaluse näha Visit Estonia igapäevatööd ja aidata kaasa Eesti kui atraktiivse turismisihtkoha tutvustamisele maailmas.

Praktika käigus on Sul võimalus osaleda koos juhendajaga valdkonna kohtumistel ja koosolekutel, luua uusi turismi- ja turundusvaldkonna kontakte ning end erialaselt arendada. Samuti saad Sa ülevaate EASi turismiarenduskeskuse osakonna tööst.

Sinu ülesanneteks on:

  • kampaaniajuhi ja teiste kampaaniaga seotud osapoolte abistamine;
  • influenceritega kontakti loomine, nendega suhtlemine ja koostöö koordineerimine;
  • turundustegevuste läbiviimine sotsiaalmeediakanalites;
  • sotsiaalmeedia monitoorimine ja kokkuvõtete tegemine;
  • koostööpartneritega suhtlemine ning sisendi kogumine ja andmine;
  • muud turismiturunduse tiimi tööga seotud ülesanded.

Nõutud keeled: väga hea eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas
Praktika kestvus: minimaalselt 3 kuud
Praktika asukoht: Tallinn

Praktika on tasustatud.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis saada e-kiri aadressile rasmus.vaino@eas.ee, Sulle vastab EASi kampaaniajuht Rasmus Vaino.

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 22. oktoobriks 2018 e-posti aadressile rasmus.vaino@eas.ee pealkirjaga „EASi turismiarenduskeskuse praktikant".


Melanie Rannula,King's College London

"Praktika Visit Estonia tiimis turunduskampaaniate praktikandina andis mulle võimaluse panna mängu enda teadmised turundusmaailmast kui ka õppida juurde palju uut ning huvitavat. Suhtlemine välismaa influenceritega, kampaaniavideote ideede väljamõtlemine ning elluviimine, kampaania veebilehele sisu kogumine ning loomine, külalistega reisidel käimine, võtetel abistamine ja videograafidega suhtlemine on vaid pisikene loetelu minu igapäevastest ülesannetest. Visit Estonias töötades igav kindlasti ei hakka!"

Last updated : 17.10.2018
Newsletter